Ubytováváme v podkrovních pokojích a v apartmánu. Kapacita je celkem 10 lůžek.

Podkrovní pokoje jsou jedno, dvou nebo třílůžkové. Každý pokoj má vlastní koupelnu a wc. K dispozici je lednice, varná konvice, mikrovlnka, talířky a hrnky, lůžkoviny, ručník, fén a wifi. Není zde televize a kuchyň.

Apartmán je v přízemí, má dvě dvoulůžkové ložnice, kuchyň, koupelnu a wc. K dispozici je tu lednice, nádobí, mikrovlnka, varná konvice, nádobí, lůžkoviny, ručník, fén a wifi. Není tu televize. V zimně se topí peletovými kamny. Je tu místnost pro úschovu kol.

Po dohodě je možné mít s sebou psa, je třeba počítat s doplatkem 100Kč za noc. Pes nesmí zůstat na pokoji sám. Cyklisté si kola si lze zamknout na chodbě.

V domě je přístupná místnost na cvičení, tanec nebo jógu. Za domem je zahrada s pergolou a ohništěm.

Snídaně nabízí nedaleká pekárna nebo kavárna U Frinda.

V Krásné Lípě je večerka, prodejna potravin, čokoládovna Mana, lékárna, pivovar Falkenštejn s restaurací, kavárna Ateliér, Dům Českého Švýcarska s informačním centrem a expozicí, zastávka autobusu, vlakové nádraží, kavárny a cukrárna, luční bar a kovárna, sportovní areál s tenisovými kurty, hřištěm pro plážový volejbal, minigolfem, lezeckou stěnou, výchozí místo turistických tras, nabíjecí stanice pro elektromobily i elektrokola.

Parkování je možné u penzionu zdarma.

Rezervujte si ubytování Dům U Šípku, Krásná Lípa – ceny aktualizovány 2022 (booking.com) nebo na telefonním čísle 773581846.